Partneři portálu

Tisk

Cebia

cebia-logo.gif

Cebia, spol. s r.o., je leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Společnost dlouhodobě pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých vozidel. Cebia nabízí vedle komplexní služby AUTOTRACER, která je dostupná on-line na www.zkontrolujsiauto.cz, řadu dalších služeb pro prověřování původu a originality vozidel. Podrobnější informace naleznete zde.

Vozidla s certifikátem Cebia REPORT:

Systém Cebia REPORT slouží ke klasifikaci vozidla a je jediným nástrojem na trhu, který dokáže na první pohled např. v inzerci odlišit ojetá vozidla s prokazatelnou a nezávadnou historií od těch ostatních. Systém Cebia REPORT hodnotí vozidlo podle výsledku kontroly stavu najetých kilometrů, podle prověření skutečného roku výroby, zdali není odcizené, zda není v leasingu a jestli VIN souhlasí se značkou a modelem. Zájemce o koupi ojetého vozu tak získá 5 klíčových informací přehledně ohodnocených hvězdičkami. Podrobnější informace naleznete zde.

Prověření vozidla v systému AUTOTRACER:

U vozidel, u nichž není uveden certifikát Cebia REPORT, nebo máte zájem o podrobnější informace, než jsou uvedeny na certifikátu, je na www.zkontrolujsiauto.cz k dispozici AUTOTRACER - on-line systém společnosti Cebia. Ten slouží k základnímu prověření historie vozidla a je masově používán motoristickou veřejností před koupí ojetého vozidla. Díky systému AUTOTRACER se dozvíte především historické záznamy stavu tachometru, ověříte skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození nebo o prodeji, získáte návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v dalších až 11 kategoriích. Podrobnější informace naleznete zde.


rci-2017.jpg
profil.jpg

RCI Financial Services, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější značkové leasingové společnosti na českém trhu. Své služby nabízí pod obchodní značkou RENAULT FINANCE a DACIA FINANCE prostřednictvím sítě autorizovaných dealerů Renault po celé ČR.

Společnost RCI Financial Services, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 1. ledna 1999 po podpisu Smlouvy o založení společného podniku pod názvem RCI Financial Services, s.r.o. mezi UniCredit Leasing CZ, a.s. (jednou z největších leasingových společností na českém trhu) a francouzskou RCI Banque S.A. (100% součást skupiny groupe RENAULT S.A. je jednou z největších značkových financujících společností na evropském trhu).

Hlavním předmětem činnosti společnosti je podpora prodeje vozů značky Renault formou nabídky financování prostřednictvím finančního leasingu, spotřebitelského úvěru a operativního leasingu vč. varianty full servis

Základní údaje o společnosti:

Název
 
RCI Financial Services, s.r.o.
 
Sídlo Želetavská 1525/1, 140 10 Praha 4 - Michle
Právní forma společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
 
1. ledna 1999
 
IČ. 25 72 23 28
DIČ
 
CZ 699003373
 
Bankovní spojení

 
Komerční banka
č.ú.
279426000287/0100